תוספי התזונה שלנו

ארבעת הפורמולות המובילות בערכת תוספי התזונה בשיטת The123Diet מכילות שילוב של צמחים הידועים בספרות המדעית ושימושם ברפואה אלטרנטיבית מעיד עליהם כמסייעים ומשפרים את חילוף החומרים של פחמימות ואקולוגיה של מערכת העיכול. כמו כן, מופיעות בפורמולות תרכובות ביו עשירות בנוגדי חמצון , פיטוסטרולים ואלמנטים מולקולריים נוספים (המסייעים לתפקוד התקין של הכבד וגורמים לתרמוגנזה, תהליך פיזיולוגי מוכר כשריפת שומנים) ומאפיינים היפוגליקמיים. בנוסף לכך, סיבים תזונתיים היעילים להקניית שובע והפחתת תחושת רעב. הפורמולות כוללות צמחים המכילים ויטמינים ומינרלים אשר הוגדרו על ידי משרד הבריאות ברשימה של צמחים המותרים לשימוש כתוספי תזונה. כל אלו מסייעים בתמיכת דיאטה, כאשר היא משולבת עם תזונה נכונה ופעילות גופנית לאורח חיים בריא.

אנו מזמינים אותך ללמוד עוד על תוספי התזונה הייחודים והאיכותיים שלנו.
פורמולת EFB מבוססת על יותר מ- 18 מחקרי מעבדה ומחקרים קליניים ומכילה רכיבים טבעיים מצמחים כמו קונג'אק, ג'ימנמה, עלי זית, גדילן ושן הארי. הייעוד של הפורמולה הוא לעזור בהפחתת כולסטרול ולחץ דם, לתרום בשמירה על אורח חיים בריא ולשפר את היעילות של פעילות גופנית. הפורמולה הייחודית מבוססת על יתרונות הצמחים ועל הרכבם הכימי.

איזון רמת הסוכר והוספת סיבים תזונתיים

הרכיב ג'ימנמה, שבתוך פורמולת EFB, מסייע באיזון רמות הסוכרים בדם, עוזר ותומך במקרה של סכרת מסוג 1 ו-2 וביחד עם תרופות קונבנציונאליות יכולים לאזן את היחס בין אינסולין לגלוקגון. רמות גבוהות מדי של גלוקגון עלולות ליצור תחושת רעב, אך ברגע שהגלוקון יורד והאינסולין עולה נוצר חסך. כאן מנצלת פורמולת EFB את הקונג'אק המכיל סיבים תזונתיים. צריכה נורמטיבית של הפורמולה, בליווי שתיית כמות גדולה של מים, תבטיח ניצול אופטימאלי של יתרונות הקונג'אק והסיבים התזונתיים.

הורדת לחץ דם

עוד מרכיב שכדאי להתמקד בו בפורמולת EFB הוא עלי הזית. התכונה העיקרית של עלי זית היא הורדת לחץ הדם ורמת הסוכר, במטרה לשמור על כמות נמוכה של פחמימות פשוטות זמינות. הפורמולה מכילה רמה מדויקת של רכיבים טבעיים, סיבים תזונתיים ומולקולות המתפשטות בגוף ויוצרות את המצב הרצוי.

פורמולת EFB כתוסף תזונה המסייעת במצבים של השמנת יתר, תורמת להורדה של רמות הכולסטרול ומשפרת את חילוף החומרים בגוף. בתוך הפורמולה מצויים אלמנטים המגינים על תפקוד הכבד ופועלים לניקוי הכבד מרעלים. כל הרכיבים מאושרים על ידי משרד הבריאות ועוזרים בדיאטה, פעילות גופנית ושמירה על אורח חיים בריא לאורך זמן.פורמולת Multi herbs מבוססת על הכימיה של החיים ומציעה שורה ארוכה של יתרונות טבעיים. הפורמולה עוזרת בביצוע פעילות כימית בתוך הגוף, בין היתר במטרה להשיג תוצאות פיזיולוגיות ולתרום לאיכות החיים.

בנוסף, פורמולת Multi herbs מכילה שומנים בריאים. 30% מהקפסולה הם שומנים בריאים מסוג אומגה 3, 6 ו-9. את השומנים הללו אנו מקבלים בין היתר מעלי זית, שמן זית וכדומה, אולם בעזרת המוצר הייחודי והפיתוח העומד בבסיס הקפסולה ניתן לצרוך אותם גם בצורה מאוזנת ומסודרת.

מהן חומצות אמינו?

אחד המרכיבים הדומיננטיים בפורמולת Multi herbs מבוסס על חומצות אמינו. חומצות אלו משמשות בתור הלבנים לבניית חלבונים וגוף האדם זקוק להם. למעשה, המערכת החיסונית שלנו עשויה מנוגדנים שהם סוג של חלבונים קטנטנים. את הזירוז של כל המטבוליזם (חילוף החומרים) בגוף מבצעים אנזימים – חלבונים. גם השרירים שלנו בנויים מחלבונים ולכן אנחנו צריכים לספק להם חומצות אמינו על מנת להיבנות.

חומצות אמינו אחראיות על בניית מערכת החיסון, על השרירים ואפילו על הכושר הגופני. צריכה נכונה של פורמולת Multi herbs בשילוב שתיית כמות גדולה של מים יתמכו בבניית שרירים חזקים וישפרו את המערכת החיסונית בגוף.

מקור לחלבונים הקטנים

השוואה בין אחוז חומצות אמינו בתוך Multi herbs לבין חומצות אמינו בביצה רגילה מוכיחה את היעילות של הפורמולה. ב-100 מיליגרם של ביצה רגילה לדוגמא יש 12.5 מיליגרם של חומצות אמינו, לעומת 13 מיליגרם בפורמולת Multi herbs. חומצות האמינו העיקריות הנמצאות בפורמולה הן איזו-לאוצין, לאוצין, ליזין, מתיונין ופניל-אלאנין.

במקרה של פניל-אלאנין לבדו למשל יש בפורמולת Multi herbs 7.04 מיליגרם, לעומת 5.51 בלבד בביצה. חשוב להזכיר כי בביצה יש עוד הרבה מרכיבים טבעיים טובים וחיוניים לגוף, אך הנקודה העיקרית היא שפורמולת Multi herbs מהווה מקור לחלבונים הקטנים שאנו צריכים עבור מערכת החיסון. ברמה של הביולוגיה המולוקלארית מדובר על דרך מצוינת לצרוך חומצות אמינו בשילוב עם טונה, חזה עוף, בשר בקר וכדומה.

אינטראקציה ייחודית למניעת דילול דם

פורמולת Multi herbs עשויה כחומר שיש בתוכו אנטי-אוקסידנטים ואפשר לצרוך את הפורמולה כתוסף תזונה גם ללא צורך בירידה במשקל וכמעט בכל הגילאים. התייעצות עם רופא וביצוע אבחון עוזרת בקביעת המינונים הנכונים עבור פורמולת Multi herbs ומוצרים אלטרנטיביים אחרים.

האינטראקציה בין המרכיבים של פורמולת Multi herbs מונעת מצב של דילול דם וחוסכת את רוב תופעות הלוואי המצטרפות אל דיאטה. הפורמולה היא תוצר של שנות פיתוח רבות בתחום הכימיה, הרפואה והמדע. נציגי The123Dietמזמינים אתכם לנסות את אחד המוצרים ולהצטרף אל לקוחות מרוצים.פורמולת Green tea plus מיועדת לצריכה עם מים ו-58% מתוכה היא למעשה תה ירוק. בניגוד לסוגים אחרים של תה ירוק, הפורמולה הזו מציעה שילוב ייחודי עם פאוליניה קופאנה לצד גריסיניה מנגוסטנה. רכיבי הפורמולה מכילים הרבה פוליפנולים, שהם נוגדי חמצון מאוד חזקים. מעבר לכך, הייחודיות של Green tea plus באה לידי ביטוי במנגנון הנקרא "תרמוגנזה". זהו מנגנון המספק לגוף את החום הדרוש לו ואף מונע תופעות לוואי המלוות צריכת קפאין.

כיצד פועלת פורמולת Green tea plus?

המטרה של Green tea plus היא להשתלב בשגרה ולשפר את האיזון בגוף האדם. חלק מהקלוריות אותן אנו צורכים הופכות להיות שומן, ואחד הדברים שהגוף עושה הוא שריפה שלהם. כל פעילות גופנית עוזרת בשריפת קלוריות, המתחילה בפחמימות. לאחר מכן עובר הגוף לשרוף את החלבונים ולבסוף את הליפידים – שהם השומנים. במצב של תרמוגנזה כמו זה אותו מאפשרת הפורמולה הייחודית של Green tea plus, ניתן לבצע היפוך של הפרוצדורה. המשמעות היא שכבר אחרי 20 דקות של הליכה הגוף מעלה את החום, על חשבון השומנים.

תהליך תרמוגנזה תורם לשריפה מהירה של השומנים, ללא צורך בהמתנה אל שאר התהליכים המלווים פעילות גופנית. לחץ הדם עולה והגווארנאין והקפאין הנמצאים בתוך הפורמולה מבטיחים כי המצב האידיאלי של הגוף יגיע הרבה יותר מהר. עם זאת, יש לציין כי הפורמולה לא מתאימה למי שסובל מבעיות בלחץ דם, בעיות לב או מתופעות היפר-תיראודיזם (פעילות מוגברת של בלוטת התריס). בכל מקרה כדאי להתייעץ עם הצוות הרפואי לצורך ביצוע אבחון מקיף.

מי יכול להשתמש בפורמולה?

כ-85% מהאנשים המחליטים לעשות דיאטה יכולים לקחת באופן בטוח לחלוטין את הפורמולה של Green tea plus. הייעוד העיקרי של הפורמולה הוא לסייע במצבים של השמנת יתר. הפורמולה מסייעת לשיפור חילוף החומרים של הפחמימות והשומנים ולשיפור פעילות המעיים.

המטרה היא להשתמש בפורמולת Green tea plus כדי לייעל גם את פעילות המעי הגס. זו פורמולה המכילה נוגדי חמצון אנטי-דלקתיים המציעים סיוע לכל המערכות. במילים אחרות, מדובר על תוסף תזונה הפועל מבפנים החוצה. יש אלמנטים המגינים על תפקודי כבד ופועלים לניקוי הכבד מרעלים, ללא טיפול או פגיעה בתהליכים הטבעיים של הגוף.

באישור משרד הבריאות הישראלי

כל הרכיבים של פורמולת Green tea plus נמצאים בשימוש מסורתי זמן רב. הם מקובלים על ידי מומחים בתחום הפארם ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי. הרכיבים נמצאים ברשימת ה-EAFUS, הכוללת כל דבר שמותר לתת כמזון בארצות הברית. שימוש במוצרים עוזר בביצוע דיאטה מאוזנת ובשילוב עם פעילות גופנית ואורח חיים בריא ניתן להשיג תוצאות מרשימות.

הפורמולה לא אמורה להחליף את המזון הרגיל, אלא לשמש בתור תוסף תזונה. אנו מציעים לכם ליצור קשר עם אחד מנציגי The123Diet ולשמוע עוד פרטים על פורמולת Green tea plus ועל מוצרים נוספים.מוצרי WLF מכילים רכיבים כמו קונג'אק, עלי זית, שן הארי וג'ימנמה ועוזרים להורדת רמת הגלוקוז בגוף. מומלץ להשתמש במוצר על מנת לאזן את הסוכרים והשומנים במהלך דיאטה. מוצרים אלו הם חלק בלתי נפרד משמירה על איכות חיים גבוהה, בעיקר בזכות תוספת של ספירולינה קפסיקום.

קפסיקום מתקשר לרצפטורים בגוף שנקראים קנבינואידים, והוא קיים גם בפלפל ובפלפל אדום. קנבינואידים אחראיים בין היתר לתחושה של שמחה במשך הארוחה והמטרה של הקפסיקום הוא לספק את אותה הרגשה רק בלי לאכול.

דיאטה ללא תחושת דיכאון

פורמולות WLF מספקות את התחושה הרצויה ללא תופעות הלוואי הרגילות של דיאטה, כגון דיכאון או חוסר שמחת חיים. ההמלצה של אנשי מקצוע היא לשלב את פורמולות WLF עם שוקולד, המכיל אנאנדמיד שמתקשר גם הוא לאותו רצפטור.

בנוסף, בתוך הפורמולה יש מרכיב בשם פאוליניה קופאנה. המרכיב הזה נקרא בעברית "גוארנה" ובכמויות קטנות הוא עוזר בעידוד ביצוע פעילות גופנית. עוצמת פעילותו בינונית, ועיקר הפעילות שלו באה לידי ביטוי בעוררות, העלאת לחץ דם והמרצה. נטילת הפורמולה במינונים נכונים אינה מלוואה בתופעות לוואי, אולם אנו ממליצים על התייעצות עם איש מקצוע לצורך אבחון מקיף ומדויק.

שילוב WLF בתפריט התזונה הרגיל

המחקרים שנעשו בתחום הדיאטה, אורח החיים הבריא והפעילות הגופנית מעידים על האופן בו כדאי לשלב תוספי תזונה מהסוג של WLF בתפריט היומי. הידע הקיים ברפואה האלטרנטיבית מציע שורה ארוכה של מוצרים איכותיים. בפורמולת WLF הוכיחו מספר מחקרים כי שילוב של הממריץ הסימפטטי עם מרכיבים אחרים גורם להגברת הקצב המטבולי, תוך כדי הגדלה בהוצאת אנרגיה. גוארנה משמש גם כנוגד חמצון והשפעתו תורמת להורדת משקל.

צוות המומחים של The123Diet ממליץ על שינוי באורח החיים ועל שילוב בין דיאטה, תזונה ופעילות גופנית. הייעוד של מוצרי WLF הוא לעזור ולסייע במצבים של השמנת יתר, לסייע בשימור רמות תקינות של הכולסטרול ולשפר את מהירות חילוף החומרים של הפחמימות והשומנים. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אחד מנציגנו כדי לשמוע פרטים נוספים על אחד מבין המוצרים המובילים של החברה.ערכת-הירידה