לקוחות ממליצים

למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי
או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר.
הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.


נטלי אדרי

ברצוני להודות לצוות דיאט 123 ובמיוחד למירה על עזרתך בתהליך ירידת המשקל שלי. קניתי את הערכה לפני כחודשיים וחצי וכבר לאחר שבוע ראיתי תוצאות מדהימות. בקצרה אני אספר על עצמי.. שמי נטלי ואני בת 30 ואמא לילדה מקסימה בת שנה ו-10 חודשים. כל החיים היתי לובשת מידה 38 והקפדתי על הליכות 3 פעמים בשבוע וחוגים נוספים, אך לאחר ילידת בתי התחלתי לעלות במשקל ולא הצלחתי לעצור את העליה.. ניסיתי ״לסגור״ את הפה ולחזור להליכות וספורט אך ללא הצלחה משמעותית. פניתי למוקד דיאט 123 ולאט לאט בעזרת דיאטנית אישית בשם מירה התחלתי לראות תוצאות. מירה מלווה אותי בתהליך בצורה מקצועית ועניינית במיוחד תוך כדי התייחסות לרצונות האישית שלי ויחד הצלחנו לראות שינוי וירידה במשקל.. היום אני שוקלת 66 קילו ומקווה לרדת עד.. תודה על היחס החם והמקצועי.
נטלי אדרי

יוסי קורקוס

במשך תקופה ארוכה ניסיתי לרדת במשקל ללא הצלחה רבה, עד שלפני שלושה חודשים השתנו חיי מקצה לקצה, הכרתי את מוצר The123Diet התחלתי לעשות את הדיאטה והנה אחרי 3 חודשים הורדתי ממשקלי 20 קילו, מצב בריאותי השתפר ואני עומד להוריד עוד 20 קילו במשך התקופה הבאה. היום אני מודה לכל החברה על כל המאמצים שהשקיעו בי ועל כל הכלים שנתנו לי שעזרו לי להגיע להיכן שאני היום!!!

שושי

תודה!!!!!!!!
רציתי לומר תודה ענקית ל- 123 דיאט שהגשימה לי חלום …
עכשיו אני 20 קילו פחות תוך 8 חודשים…
עכשיו אני מאמינה שגם אני יכולה וההרגשה כלכך טובה השינוי לא רק בדיאטה השינוי גם בלקחת החלוטות ומטרות בחיים לחשוב נכון וזה מה שלמדתי עם 123 דיאט .
תודה ענקית לצוות התמיכה לקבוצה הניפלאה ובעיקר לרבקה הולצברג המדהימה והמקסימה שתמיד היא מעודדת ותומכת ועם אוזן קשבת אני מודה להשם הטוב שאני כבר לא מתוסכלת .. כמובן שיש לי להוריד עוד אני ממשיכה ולא נישב את הדיאטה היא אורח חיים היא קלה פשוטה וטעימה …. אז אנשים בלי להסס רק 123 באהבה גדולה ממני שושי.

מיכאל טורקו

כשהתחלתי את הדיאטה הייתי מאוד סקפטי עם מחשבה של "עוד שלב באקורדיון של הדיאטות" ולהפתעתי זה היה שונה לגמרי!
נהנה מהאוכל, לא מרגיש רעב והרגשה נפלאה!
והחשוב ביותר לאחר 6 שבועות עם 11 קילו פחות!!

רינה רונית פרומובסקי

כלוחמת ותיקה בעודף המשקל. ההצלחה לבסוף הגיעה וירדתי 48קילו , ב-12 קילו האחרונים הגוף לא הקשיב לי יותר וחיפשתי עזרה.
ניסיתי המון עד התחנה האחרונה- The123diet, הקלות שהתכנית הזאת הכניסה לתהליך שלי היה מדהים..פתאום הקילוגרמים נשרו. פתאום יכולתי לבחור מה לאכול מבלי לסבול..הרעב לא הציק הניקוי רעלים היה אפקטיבי ועדין לגוף..והגוף התחיל להקשיב.
ירדתי אצ הקילוגרמים הנותרים והכי חשוב בעיני זה הליווי והתמיכה לאורך כל התהליך והיכולת פתאום לשמור על התוצאה מתוך מודעות יום יומית לגבי הגוף ותהליכיו.
אני הגעתי הביתה! !! 123דיאט!

מרים ריבר

רציתי להגיד תודה! עד לפני כמה חודשים שקלתי מעל 100 קילו… היה לי קשה לעשות המון דברים פשוטים בבית וגם בהתעמלות. היום אחרי ירידה של 25 קילו אני מצליחה ללכת בקלות, לעשות תרגילי התעמלות ששנים לא הצלחתי. .. והתפקוד בבית השתפר מאד! אני מרגישה נפלא! מקבלת המון מחמאות מכל מי שמכירה אותי.אני מודה לך רבקה על העידוד והתמיכהלכל אורך הדרך ועל כך שלא ויתרת לי ודאגת כל הזמן להחזיר אותי לדרך. תודה רבה גם לדיאטניות על היעוץ הנפלא ובמיוחד לליהי המקסימה שמלווה אותי עכשיו. אני שמחה ומאושרת מאד מהירידה ומהמחמאות ומקווה שתמשיכו לעשות חיל ולעודד ולתמוך באנשים. תודה רבה!

סתיו קמחי

שמי סתיו ואני בת 24, בשנתיים האחרונות ניסיתי המון דיאטות, אבל כל פעם ירדתי 2-3 קילו וגם עליתי אותם בחזרה, המשקל שלי נתקע ולא הצלחתי לרדת מתחת ל-80.
בדיאטה הנוכחית סוף סוף הצלחתי! ירדתי ממשקל 80!
ירדתי 4.5 קילו בחודש הראשון ואני ממשיכה לספור. אני לא מרגישה רעב בכלל והכי חשוב אין לי חשק למתוקים.
העידוד והתמיכה של מעיין עוזרים לי מאוד ונותנים המון מוטיבציה, כיף שיש מי שמעודד ומונע ממך לוותר גם כשמרגישים שמתחיל להיות קשה.
אז קודם כל תודה רבה!!
ואני מקווה להמשך עבודה מועילה ביחד כמו שהייתה עד עכשיו, ושעוד כחודשיים ההבדל בתמונות הלפני והאחרי ייראה הרבה יותר משמעותי.

אסתי יוליוס

שמי אסתי יוליוס בת 17. ירדתי במשקל 17 ק"ג החיים שלי השתנו לחלוטין !
הייתי ילדה חסרת בטחון חשבתי שאנשים רעים ופוגעים הייתי נפגעת מכל מה שנראה
בעיני כביקורת או כרמז לעודף משקל שלי.
ד"ר רינה מורדו נתנה לי את הליווי והתמיכה המנטלית, כמה אהבה דאגה איכפתיות זה מה שעזר
לי להתמיד ולא לוותר לעצמי. רינה אפשרה לי להאמין בעצמי ובתהליך בכל שבוע הופתעתי מחדש מהתוצאות.
הצרתי היקפים בצורה מפתיעה!! אנשים עוצרים אותי ושואלים אסתי איך זה יכול להיות רק 17 ק"ג נראה שירדתי הרבה יותר
וזו ההצרת היקפים שאני חווה. אני מאושרת ומודה מקרב לב לד"ר רינה מורדו על הליווי התמיכה על העידוד והאמון שנתת בי.
תודה לחברת 123 לייף סטייל שהכמוסות ותוכנית הבריאות שלהם עזרו לי לרדת בהנאה עם תחושת שובע ואי חשק למתוקים
תוכנית שהיא חוויה!! תודה שעזרתם לי להגשים חלום! היום אני בחורה אופטימית שמחה מאושרת מקבלת מחמאות מהסביבה מרגישה
אהובה ואוהבת את החיים! לא יאומן שאני זו אני אותה בחורה מלפני מספר חודשים!
תודה תודה!

לירן ברוש

בס"ד
שלום רב,
שמי לירן ברוש והתחלתי את דיאטת 123 לפני כחודש וחצי-בתכנית של ה8 ק"ג.
בהתחלה היה לי קצת קשה להתרגל לתפריט הקבוע ולא הרגשתי שינוי מיוחד, אך כשלקחתי החלטה והתחלתי להתמיד באמת, הרגשתי ממש טוב עם הגוף שלי-התחלתי לרדת במשקל והתפריט ממש "סידר" לי את היום בצורה קבועה-דבר שהזדקקתי לו מאוד, כי אני חיפשתי את הדיאטה המסודרת שבה גם אוכלים בריא וגם מרזים. כמובן שגם הדיאטנית התומכת מטעם הדיאטה עזרה לי מאוד ואני מרגישה שכל שאלה מקבלת מענה בחיוך וברצון טוב ובעידוד רב!
ואכן עכשיו, אחרי שרזיתי כבר כמעט 6 קילו(בחודש וקצת) אני מרגישה קלילה יותר ובריאה יותר ,כמובן גם בגלל הכמוסות שגורמות לי שובע במשך היום ועוזרות לי להתגבר על ה"תאווה" למתוקים ובכלל-לכל מה שמתחשק לי…
כאמור-השלתי מעליי רק 6 ק"ג בינתיים, אבל אני בטוחה ומאמינה שאוריד את 2 הקילו הנותרים ומקווה שאף יותר!!!
אני חייבת לציין את החטיפים המדהימים בטעמם-של 123 דיאט ,אין יום שאני מוכנה לוותר עליהם!!
תודה ובהצלחה לכל אישה!!

ליטר גרשון

אני מרוצה מהתוצאה ורוצה לחלוק את זה בתקווה שאני עוד אמשיך לרדת ואוכל לדווח לך בעתיד.
אני יכול להצביע בוודאות שהתוצאה היא עקב הקפדה על תנאי התזונה וללא "זיופים" כאשר באותה נשימה הייתי אומר שהקפסולות תורמות את שלהן. הכוונה בכך היא שאם הייתי עם אותה תזונה של היום ללא הקפסולות אולי לא הייתי מגיע לאותן תוצאות משום שכר הייתי שם בעבר.
אני חייב לציין את תרומתה של אשתי למאמץ כי בלעדי השקעתה בבישולים זה גם לא היה קורה באופן כזה. אני מציין זאת משום שבצד הגברי בלבד לא נראה לי שהם יודעים להכין (לפחות חלקם) מתכונים כפי שאני ניזון מהם כיום.
לסיום אציין שלמרות מגבלות התפריטים עדיין ניתן ליהנות מהאוכל על בסיס "בריאות". זה פשוט לשנות הרגלי אכילה ולהיגמל ממוצרים כמו מעישון.
תודה לך אישית על הסבלנות בשיחות הטלפון ותרומתך להצלחתי.

מרים הולצברג

רציתי להגיד תודה! עד לפני כמה חודשים שקלתי מעל 100 קילו… היה לי קשה לעשות המון דברים פשוטים בבית וגם בהתעמלות. היום אחרי ירידה של 25 קילו אני מצליחה ללכת בקלות, לעשות תרגילי התעמלות ששנים לא הצלחתי. .. והתפקוד בבית השתפר מאד! אני מרגישה נפלא! מקבלת המון מחמאות מכל מי שמכירה אותי.אני מודה לך רבקה על העידוד והתמיכהלכל אורך הדרך ועל כך שלא ויתרת לי ודאגת כל הזמן להחזיר אותי לדרך. תודה רבה גם לדיאטניות על היעוץ הנפלא ובמיוחד לליהי המקסימה שמלווה אותי עכשיו. אני שמחה ומאושרת מאד מהירידה ומהמחמאות ומקווה שתמשיכו לעשות חיל ולעודד ולתמוך באנשים. תודה רבה!
מרים

מזל בזק

בהתחלה סירבתי ולא האמנתי בדיאטה, ואחרי שהתחלתי, יש תוצאות, וגם הרווחתי בריאות, אני מאוד מרוצה וממליצה לכל אחד ואחת. ירדתי 17 קילו ב-4 חודשים והחיים שלי השתנו.

מלי וקנין

לאחר נסיונות ארוכים של דיאטות כאלה ואחרות, שומרי משקל, דיאט-קלאב, דיקור, הייתי מאוד מאוד מיואשת ולא האמנתי בעצמי, לא האמנתי שאני יכולה לרדת במשקל. לאחר שדיברתי עם חני, (והיו לה נסיונות לא קלים לשכנע אותי), משהו בה גרם לכך שהפעם זה יקרה. שיחות המוטיבציה שהיא נתנה, ההשקעה, החברה שתומכת בי, השירות הטלפוני והקשר הרציף נתנו לי ביטחון. כל אלו גרמו לי להאמין שהפעם זה הולך לקרות ואכן זה קרה.
כך אני נראית היום לאחר ירידה של 14 קילו ב-4 חודשים. אני עדיין באמצע התהליך עם המון מוטיבציה, חדורת מטרה.

דורון צברי

שינוי אמיתי לחייים בריאים וטובים. תודה על התמיכה.

לירז וודניצקין

התוכנית ששינתה את חיי-הכול התחיל מאישור בפייס …לא להאמין ששיטה כזו בריאה תוריד לי במשקל…ואסור לשכוח גם שמעודד את המצב רוח שרואים תוצאות .
וכול זה בתמיכה מאוד מרגשת מליהי התזונתאית המקסימה שכול שבוע דואגת לעודד ולתמוך בי בשיחה חמה לאורך כל התוכנית
אין על ההצלחה של דיאטה מספר אחת בארץ 123 לייף סטייל
❤️ תודה על הכול ♥
לייף סטייל…מה הייתי עושה בלעדיכם..תודה לקב"ה על כול יום איתכם
וחני המקסימה שתמיד איתי…גם בשעות מטורפות היא תמיד פה בשבילי…ותמיד מוצאת זמן לחזק ולעודד.
חני פשוט אין עלייך בעולם

דודו קרמר

הורדתי 22 ק“ג בשני סבבים את התהליך עברתי בקלילות , פשוט לפי הוראות היצרן הקפדתי על ההוראות והתפריטים שקיבלתי בחוברת שמצורפת לערכה .מעבר למידות שניתן למדוד, משקל והיקפים, העירנות האנרגטיות ותחושת החיות שאני חש זה לא להאמין! לזה לא ציפיתי, על זה לא סיפרו לי ולדעתי זה אלו ערכים חשובים מאוד שכדאי להסב אליהם תשומת לב!

אמיר אוריאלי

כמי שאוהב לטייל וליהנות מהחיים, מצאתי את עצמי נושק ל 100 קילו עם כרס ענקית שלא הרגשתי איך צצה לה פתאום באמצע החיים ! השתמשתי במוצר, שיניתי הרגלי אכילה וסיגלתי לעצמי אורח חיים עמוס ופעלתני, אך יחד עם זאת בריא בהחלט. השלתי 12 ק«ג ממשקלי, המחמאות מבית ומבחוץ מגיעות כל הזמן והפכתי דוגמא לקרובי ולחברי, שרוצים להיות בריאים יותר, ועל הדרך להוריד במשקל.

אלי שלו

הי, כל החיים שלי רציתי לרדת במשקל. בעברי אני ילד שמן ודחוי בחברה, במילה אחת "ילד בית" בעל כורחי. בגיל מסוים החלטתי לא לאכול – דיאטת רעב, ירדתי, הפכתי לאדם רזה מחוייך ומקובל בחברה.
עד ש……עליתי הכול בחזרה, אני מתגרה מפיתה, אני לא מבין מה קורה לי.חרב עלי עולמי.
123 דיאט החזירה לי את החיים בחזרה היום אני 15 ק"ג פחות.
ועל זה אני מוקיר תודה קחו את עצמכם בידים ותוקירו גם אתם תודה

יאיר מאמא

כל חיי התמודדתי עם עודף משקל, ניסיתי כל מיני דיאטות שונות ומשונות ולצערי הרב הן לא החזיקו, או שנשברתי באמצע, בגלל רעב מציק, הדיאטות היו משעממות, ולא מגוונות, ללא תמיכה של אנשים מקצועיים, ללא לווי רפואי, בקיצור חובבני.
לשמחתי הרבה גילתי את 123 דיאט לפני כ 3 חודשים דרך חבר יקר בשם בנימין, ומאז חיי השתנו ללא הכר, קבלתי את הפרטים על השיטה המדעית והמקצועית של האורח חיים החדש, ליווי הרופאים ושל הדיאטנים שמתקשרים כל שבוע לשאול להתעניין, להציע, לעודד ולהחמיא, ממש תענוג מאין כמוהו.
כרגע אני באמצע הדרך, ירדתי כ 14 ק"ג תוך 3 חודשים, ואני בטוח שאגיע ליעד של 22 ק"ג פחות, ממשקל התחלתי, ומאושר עם חברים חדשים לכל החיים.
כיף גדול… יאיר מאמא מוכן לעזור תמיד לכל המעוניין.

יוסי סגל

הצלחתי לרדת לבד 7 ק"ג ואז נעצרתי לכמה חודשים והיה לי קשה לרדת עוד.
בזכות הדיאטה של 123 דיאט, הצלחתי להוריד כבר עוד 9 ק"ג בתוך חודשיים
בקלות ובכיף, ועכשיו אחרי שהורדתי בסה"כ כבר 16 ק"ג, גם יותר קל לי והתחלתי לעשות הליכות של 45 דק' שלוש פעמים בשבוע.
תודה לצוות הנפלא ולתוכנית שעובדת.


ערכת-הירידה